W czasach, gdy wszystko stoi na głowie, pamiętaj, że możesz na nas liczyć! Pomożemy Ci w rozsądnych zakupach, bezpiecznych płatnościach i dostarczymy finansową poduszkę bezpieczeństwa. “Twisto już raz uratowało mi życie” - pisze w przeprowadzonej przez nas ankiecie jeden z klientów. Co możemy dla Ciebie zrobić?

Wydawaj z głową

Doskonale wiesz, że w dobie niepewności lepiej nie przesadzać z wydatkami. Takiego zdania jest ponad 60 proc. klientów Twisto, którzy w najbliższych tygodniach zamierzają wydawać mniej niż dotąd. Na czym planują oszczędzać? Jak wynika z przeprowadzonej przez nas ankiety, po części wydatki przytną się same… W końcu trudno dziś podróżować i odwiedzać restauracje, prawda? Ostrożnie podejście widać jednak również przy zakupie ubrań, elektroniki czy wyposażenia wnętrz.

Kup teraz, zapłać później

Dzięki funkcji "kup teraz, zapłać później", Twisto jest Twoim sprzymierzeńcem w rozsądnych zakupach. Z kartą Twisto możesz zrobić zakup w każdym sklepie internetowym, sprawdzić w domu wybrany produkt i zapłacić dopiero wtedy, gdy zdecydujesz się go zatrzymać. To rozsądne podejście - szczególnie dziś. Nie warto pozbywać się płynności finansowej, kupując rzeczy, które nie zostaną z Tobą na dłużej. Jeśli wydawać, to tylko z pełnym przekonaniem, że dany produkt to dobry wybór! Pamiętaj też o cashback od Twisto. Dzięki niemu dostaniesz zwrot do 10 proc. za zakupy w wielu popularnych sklepach internetowych - m.in. na allegro.pl i Alliexpress.com.

Bezpieczne płatności

Czasy pandemii to dla wielu z nas przyspieszona lekcja epidemiologii i... płatności bezdotykowych. Choć są one w Polsce bardzo popularne (częściej płacą tak tylko Czesi), część Polaków skorzysta z nich pewnie po raz pierwszy. Inni będą to robić częściej niż do tej pory. Aż 40 proc. Klientów Twisto przyznaje, że w sklepie będzie zbliżało kartę, telefon lub smartwatcha częściej niż zwykle. Wszystko po to, by uniknąć dotykania terminalu i w konsekwencji ograniczyć ryzyko przenoszenia wirusa. O czym warto pamiętać wybierając się do stacjonarnego sklepu?

Wyższy limit transakcji

Płatności bezgotówkowe nie wymagają podawania karty z rąk do rąk, więc są bezpieczniejsze niż tradycyjna płatność kartą lub gotówką. Do bezdotykowego płacenia przystosowany jest właściwie każdy terminal w Polsce. Od niedawna limit na transakcje zbliżeniowe bez podawania PIN-u został podniesiony z 50 do 100 zł. Nie oznacza to jednak, że zapłacisz w ten sposób w każdym sklepie. Pamiętaj, że wyższy limit to zupełna nowość. Nic więc dziwnego, że prace techniczne jeszcze się nie skończyły i gdzieniegdzie nadal mogą poprosić Cię o PIN, gdy wartość zakupów przekroczy 50 zł. Chyba że… masz  Google Pay! Jeśli masz telefon z Androidem, to koniecznie połącz z nim kartę Twisto. Każdą transakcję (bez względu na kwotę) potwierdzisz wówczas biometrią - bez dotykania niczego, poza własnym telefonem! Wygodne i bezpieczne.

Poduszka finansowa

W czasach, gdy wszystko stoi na głowie dobrze mieć finansową poduszkę bezpieczeństwa. Najlepiej by była ona zbudowana z naszych oszczędności, ale… Życie dalekie jest od ideału, prawda? Jeśli nic nie odłożyłeś, ale masz możliwość - zacznij teraz, nawet od najmniejszych kwot. I nie martw się - bo Twoją poduszką lub choćby podusią może być Twisto. “Już raz uratowaliście mi życie”, napisał do nas jeden z Klientów! “Twisto pomaga mi, gdy czekam na wynagrodzenie za pracę”, “W świecie, w którym nic nie jest pewne, jesteście dla mnie jak poduszka finansowa” - dodali inni. W tych szalonych czasach jesteśmy także Twoją poduszką finansową. Na zwrot pieniędzy za niezbędne wydatki masz co miesiąc 45 dni (do 15 dnia następnego miesiąca), a jeśli potrzebujesz - możesz przesunąć płatność na jeszcze później. Wystarczy że opłacisz jedynie 10 proc. wydatków. Wszystko to zrobisz w Twojej apce, bez zbędnych formalności, telefonów i podpisów. To krzepiące, prawda?