Od debiutu karty i aplikacji Twisto w Polsce minęło pół roku. Pora na małe podsumowanie! I podziękowanie! Dołączyło do nas ponad 70 tys. Polaków Dziękujemy, że jesteś wśród nich!

Polacy bardzo ciepło przyjęli Twisto. Zainteresowanie naszą kartą i aplikacją okazało się nawet większe, niż się spodziewaliśmy - aplikowało do nas ponad 250 tys. osób. Tak duże zainteresowanie jeszcze bardziej zmotywowało nas do pracy - od startu w Polsce niemal co miesiąc dodawaliśmy do aplikacji nową funkcjonalność. I nie powiedzieliśmy jeszcze ostatniego słowa. Uwijamy się jak mróweczki, żeby już w czerwcu zaproponować Ci możliwość podziału dowolnej płatności na raty. To będzie bardzo wygodne rozwiązanie. Wierzymy, że Ci się przyda.

Jak się dla Ciebie zmienialiśmy

Kiedy zaczynaliśmy w Polsce, zaproponowaliśmy Klientom bezpłatny limit kredytowy do 45 dni, możliwości przesunięcia płatności na kolejny okres rozliczeniowy przez aplikację oraz najlepszy kurs wymiany walut bez opłat i prowizji. Niedługo potem do aplikacji dodaliśmy funkcję  Split, czyli możliwość łatwego podziału rachunku na kilka osób. Aby lepiej przedstawić tę niezwykle wygodną funkcjonalność, splity od naszych Klientów przyjmował… nasz brand hero – Kapitan Galaktyka.

Dziś masz do dyspozycji również Google Pay, cashback w ponad 850 sklepach i kategoryzację wydatków, dzięki której wiesz dokładnie, na co wydajesz najwięcej.

Od początku rozumieliśmy jak ważny jest Twój czas – w końcu dzielisz go między swoich bliskich, przyjaciół, pasje, prace i obowiązki. Dlatego zrobiliśmy wszystko by rejestracja w Twisto przebiegała jak najszybciej. Od debiutu karty i aplikacji Twisto w Polsce, kilkukrotnie skrócił się czas akceptacji wniosków klientów. Dzięki automatyzacji, proces przyznawania limitu kredytowego zajmuje jedynie kilka minut. Czy znasz jakaś firmę, która robi to szybciej?

To nie koniec nowości

Wiemy też, że stan naszej planety jest dla Ciebie ważny. My też chcemy być eko! I działamy w tym kierunku. Niedawno jako pierwsza firma w Europie Środkowej otrzymaliśmy od Mastercard certyfikat Digital First, który umożliwia nam oferowanie karty wirtualnej bez wydawania karty  plastikowej. Dzięki temu możesz ruszać na zakupy z Twisto od razu po zakończeniu rejestracji. Bez zamawiania i czekania na plastikową kartę. Nasz ambitny cel to rezygnacja z wydawania kart plastikowych do końca 2024 r. W ten sposób przyczynimy się do ograniczenia emisji CO2.

W ostatnim czasie do Twisto dołącza coraz więcej kobiet. Od początku roku udział kobiet w portfelu klientów wzrósł z 43 do 66 proc. Klient Twisto w Polsce ma średnio 33 lata i 820 EUR miesięcznego przychodu. Dokonuje z Twisto około 11 transakcji w miesiącu.

Nie masz jeszcze konta Twisto? Zarejestruj się.