W Twisto masz możliwość zdobycia punktów bonusowych, którymi możesz opłacać swoje zakupy. Za co można otrzymać punkty Twisto i jak z nich korzystać?

Mając konto Twisto korzystasz z wielu funkcjonalności. Możesz odraczać płatność do 45 dni za darmo, dzielić większe zakupy w wybranych sklepach na 3 raty 0 zł, korzystać z rat Twisto czy atrakcyjnego kursu wymiany walut lub cashbacku. Jednak to nie wszystko, bo Twisto umożliwia użytkownikom zbieranie również punktów Twisto. Na czym polegają punkty Twisto i za co można je zdobyć?

Punkty bonusowe za polecenie konta

Przede wszystkim Twisto nagradza swoich klientów za polecenie konta. Jeśli jesteś zadowolony z naszych usług i zaprosisz znajomych, aby dołączyli do “rodziny” Twisto, zarówno Ty, jak i Oni otrzymają od nas punkty bonusowe w prezencie. Jak można je uzyskać?

Wystarczy, że zalogujesz się na swoje konto Twisto przez przeglądarkę lub aplikację. Następnie  klikniesz ikonę “Zaproś znajomych” -  znajdziesz ją po rozwinięciu menu “Więcej” w aplikacji, lub w baner “Chcę dostać punkty”  w lewym dolnym rogu - jeśli logujesz się przez stronę.

Ostatnim krokiem jest udostępnienie swojego kodu promocyjnego znajomym, którym chcesz polecić Twisto! Za każde nowe, zaakceptowane konto, Ty i Twój znajomy otrzymacie punkty o wartości 30 zł. I to wszystko!

Po zarejestrowaniu się znajomych poprzez Twój kod promocyjny, na Waszym koncie pojawi się obiecany bonus w postaci punktów Twisto.

Zarabiaj, robiąc zakupy

Lubisz, gdy mimo zakupów część pieniędzy wraca do Ciebie? Tak, to jest możliwe, dzięki usłudze cashback, która jest dostępna dla posiadaczy konta Twisto. Otrzymują oni do 10 proc. zwrotu za zakupy w ponad 850 sklepach internetowych. Ich listę znajdziesz na naszej stronie, a także w aplikacji.  Pamiętaj, że jeśli wejdziesz do sklepu bezpośrednio przez jego stronę lub aplikację - cashback nie naliczy się.

Robiąc zakupy w wybranych sklepach z Twisto,  możesz otrzymać zwrot części pieniędzy w formie punktów Twisto. Każda transakcja ma więc znaczenie. W końcu, jak mówi stare polskie przysłowie: „Grosz do grosza, a będzie kokosza”.

Oprócz powyższych sposobów na zdobycie punktów czasami organizujemy również różne promocje dla naszych klientów, w ramach których mogą oni zyskać właśnie punkty Twisto. Dlatego jeśli chcesz być na bieżąco, zaglądaj do naszego newslettera, a także Facebooka lub Instagrama Twisto.

Jak wykorzystać punkty Twisto?

Aby sprawdzić, czy i ile zdobyliśmy punktów Twisto, wystarczy wejść do aplikacji, kliknąć “Więcej”, a następnie przejść do zakładki “Punkty”. Jeśli logujesz się przez stronę, rozwiń menu w prawym górnym rogu i wybierz zakładkę “Punkty”.

Pamiętaj, każdy 1 punkt Twisto ma wartość 1 zł. Nie możesz jednak wymienić punktów na gotówkę. Możesz jednak nimi spłacić dowolny zakup z Twisto, lub rachunek.

Jak to zrobić? Wystarczy, że zrobisz zakupy w jednym ze sklepów umożliwiających płatność Twisto, lub zapłacić kartą Twisto. Powstałe zadłużenie będzie można spłacić punktami. W tym celu po zaksięgowaniu płatności należy wybrać płatność, którą chce się opłacić, kliknąć "Zapłać" i wybrać sposób płatności punktami. Gotowe! Od zadłużenia zostanie odjęta wartość Twoich punktów.