Co to jest Twisto? Dlaczego warto założyć konto w Twisto? Jakie są funkcje Twisto? Te pytania zadawane są przez internautów nie tylko w wyszukiwarce Google, ale również w mediach społecznościowych. Przyszedł czas, aby udzielić na nie odpowiedzi! Przygotowaliśmy krótki materiał, który mamy nadzieję wyjaśni, czym się zajmujemy i dlaczego warto dołączyć do grona twistujących osób.

Nie jest łatwo w jednym zdaniu odpowiedzieć na pytanie “czym jest Twisto?”, ale postaramy się to zrobić w miarę zwięźle i konkretnie! Na początku warto powiedzieć, że jesteśmy fintechem – oznacza to, że zajmujemy się technologiami w finansach, specjalizujemy się w płatnościach odroczonych, czyli Buy Now, Pay Later. Każdego dnia pracujemy nad tym, aby ułatwić Wam zarządzanie wydatkami i sprawić by płatności nie sprawiały problemów!

Co to jest Twisto?

W kilku słowach możemy powiedzieć, że Twisto to jedna z najwygodniejszych i najbezpieczniejszych metod do codziennych płatności. Twisto to aplikacja, które pozwala m.in. na zarządzanie wydatkami, oszczędzanie poprzez cashback czy zapewnienie bezpieczeństwa finansowego.

Karta Twisto od Mastercard – zarejestrowani użytkownicy są posiadaczami wirtualnej lub fizycznej (w zależności od wybranego planu) karty Twisto, którą można płacić w dowolnym sklepie online oraz stacjonarnym! Wszystkie transakcje objęte są chargebackiem, czyli w razie jakichkolwiek problemów np. podejrzane zakupy możesz złożyć reklamację. Co więcej, aby było jeszcze wygodniej karty możesz podpiąć pod Google Pay lub Apple Pay, a za zakupy płacić telefonem i smartwatchem!

Twisto Raty – duże zakupy to często duży wydatek, abyś nie musiał nadwyrężać swojego budżetu oferujemy Twisto Raty. To możliwość rozłożenia płatności o wartości co najmniej 200 zł na od 3 do 12 miesięcy. Możesz to zrobić w prosty sposób – przez aplikację, bez zbędnych formalności i w kilka sekund.

Pay in 3 – podziel na 3 to nasz najnowszy produkt, który już zdobył serca naszych użytkowników! Pozwala on na rozłożenie każdego wydatku o wartości co najmniej 200 zł na 3 bezpłatne raty – i to tylko jednym kliknięciem! Wystarczy, że z poziomu aplikacji przejdziesz do wybranego sklepu internetowego, za zakupy zapłacisz z Twisto, a po zaksięgowaniu w “Szczegółach transakcji” będziesz mógł podzielić wydatek na 3 raty za 0 zł. Pierwszą ratę za zakup zapłacisz dopiero 15. dnia kolejnego miesiąca, a następne w kolejnych.

Twisto Split – zdarzyło Wam się kiedyś pójść do restauracji z przyjaciółmi, a na koniec spotkania wpatrywać się w paragon i dzielić rachunek? Na pewno tak! Twisto Split to nasza odpowiedź na tę kłopotliwą sytuację – możesz podzielić rachunek ze znajomymi w aplikacji Twisto! Wystarczy wejść w szczegóły płatności, rozdzielić płatność pomiędzy znajomych, otrzymają oni powiadomienie w apce lub SMS–em, jeżeli jeszcze nie posiadają konta Twisto.

Dlaczego warto założyć konto w Twisto?

Codziennie staramy się ułatwić poruszanie się w świecie finansów – wiemy, że te kwestie mogą być dla wielu skomplikowane. Dlatego każda wprowadzana przez nas funkcjonalność odpowiada na realne potrzeby naszych użytkowników. Chcemy odczarować świat finansów i sprawić, że kłopotliwe z pozoru kwestie staną się łatwiejsze!

Zarządzanie wydatkami – odroczenie płatności, 3 raty za 0 zł, rozłożenie płatności od 3 do 12 miesięcy czy podzielenie płatności ze znajomymi – to potrafi Twisto! W idealnym świecie nikt nigdy nie musi się martwić o nieprzewidziane wydatki czy nietrafiony zakup przez internet, ale w rzeczywistości z tym jest różnie – nie chcemy, abyś niepotrzebnie nadwyrężał swój budżet, dlatego umożliwiamy odroczenie płatności nawet do 45 dni za darmo czy kategoryzację wydatków, abyś mógł ocenić, na co wydajesz najwięcej!

Bezpieczeństwo – w Twisto dbamy o to, aby twoje transakcje były bezpieczne, a wszelkie ryzyko minimalizujemy do prawie niemożliwego! Jak to robimy? Karta Twisto nie jest połączona z kontem bankowym, umożliwiamy sprawdzenie produktu przed jego zakupem, więc nie ryzykujesz swoimi pieniędzmi, a w razie jakichkolwiek problemów możesz łatwo zablokować kartę – wystarczy jedno kliknięcie. Dodatkowo przy zakupach za pośrednictwem Twisto nie musisz logować się do banku czy podawać numeru karty debetowej lub kredytowej.

Poduszka finansowa – nieplanowany wydatek czy zdarzenie losowe mogą istotnie wpłynąć na Twoją sytuację finansową. Z Twisto możesz czuć się bezpiecznie – zawsze możesz odroczyć płatność, gdy tego potrzebujesz lub rozłożyć koszty na dogodne dla Ciebie raty – bez formalności i uciążliwego oprocentowania.

Mamy nadzieję, że przybliżyliśmy Ci, czym jest Twisto i jakie są zalety posiadania konta! Jeżeli chcesz dołączyć do grona Twisto, możesz zarejestrować się tutaj, pamiętaj o możliwości skorzystania z punktów polecających od znajomych – możesz je później przeznaczyć na uregulowanie płatności.