Coś się skończyło - Kapitan Galaxy poleciał w daleką międzyplanetarną podróż, a na jego miejscu pojawili się nowi bohaterowie Twisto, których możecie poznać w naszym najnowszym spocie!  Jesteście ciekawi, jak powstają takie reklamy? Przygotowaliśmy dla Was wpis, z którego dowiecie się, jak wygląda praca nad spotem!

Produkcja spotu trwała 3 dni. To był wyjątkowy czas - cała ekipa, aktorzy i zespół  Twisto spotkali się w zaciemnionej hali na Chrášťanach w czeskiej Pradze, aby stworzyć spot promujący Twisto i nasze produkty - musicie koniecznie go zobaczyć tutaj !


Zadanie było jasne: w ciągu jednego dnia mieliśmy nakręcić kilka scen, w których nasi bohaterowie otrzymują to, czego pragną, a wszystko dzięki... Twisto! Każda z występujących postaci miala promować inny produkt i w związku z tym  w innych kolorach i na innym tle.  Jednym słowem nie było nudy!

Reżyser Alan Šubert dawał proste wskazówki: twarze mają być najpierw smutne lub zawiedzione, następnie zaskoczone, aż wreszcie szczęśliwe. Brzmi łatwo, prawda? Tylko w teorii...

Jednemu z naszych brand hero, czyli małemu Józiowi wczuć się w rolę pomagała jego aktorska mama - Hanka Kusnejrová.

Każdy produkt miał swój własny, unikalny stół obrotowy (platformę, która obraca się w kierunku i z prędkością potrzebną ekipie). W ten sposób możliwe było obracanie elementów poprzez niewidzialną siłę - magia reklamy :).

Mówi się,że najtrudniejsze są nagrania z psem lub dziećmi. Jednak największym wyzwaniem okazały się sceny, w których elementy scenografii, czyli karty i telefony były trzymane  w dłoniach.

Na koniec nadeszła pora na gwiazdę programu - Cookie! To piesek jednej z naszych koleżanek z zespołu.

Zaledwie półtoraroczna psinka w pełni spełniła nasze wymagania - byliśmy pod ogromnym wrażeniem, dlatego w nagrodę otrzymała ćwierć kilo psich smakołyków.