Po kilku (bardzo długich) miesiącach jesieni i zimy wreszcie możemy cieszyć się słonecznymi dniami i długimi ciepłymi wieczorami. Nie ma co ukrywać światło dzienne ma pozytywny wpływ zarówno na nasze zdrowie psychiczne, jak i fizyczne. Dlatego, jak masz możliwość, to poranną kawę wypij na balkonie a spotkanie z przyjaciółmi zorganizuj w parku.

Ruszaj w góry

Piesze wycieczki po górach potrafią naprawdę zmęczyć, ale satysfakcja po zdobyciu kolejnych szczytów wynagradza wszelkie trudy! Pamiętaj, aby przed wyprawą zaopatrzyć się w odpowiedni sprzęt sportowy — bezpieczeństwo przede wszystkim. Najłatwiej zrobić checklistę, na którą wpiszesz wszystkie brakujące elementy. Zapewne większość z potrzebnych rzeczy znajdziesz w sklepie Sport-shop.pl. Sprawdź wakacyjne obniżki nawet do 83% tutaj, i nie zapomnij wybrać Twisto jako metodę płatności 🙂.

Zorganizuj piknik

Kto nigdy nie marzył o pikniku z prawdziwego zdarzenia niech pierwszy rzuci przysłowiowym kamieniem! Zbierz grupę przyjaciół lub rodzinę i ruszajcie do pobliskiego parku. Aby było łatwiej podzielcie się kto co przygotuje/ przyniesie - niech jedna osoba zadba o naczynia, druga o napoje a trzecia przyniesie owoce — ekonomiczniej i lżej w torbie👍Spotkanie na świeżym powietrzu możecie połączyć np. z jogą na trawie w warszawskim Parku Żeromskiego lub kinem letnim przy PKiN.

Baw się na letnim festiwalu

Wolisz hip-hopowe brzmienia na SBM FFestival czy K-popowe dźwięki Odd Eye Circle? A może jesteś fanem multikulturowych brzmień albo chcesz się bawić nad jeziorem na Olsztyn Green Festival? Bez względu na to, na które z wydarzeń postanowisz się wybrać, to pamiętaj, że bilety na eBilet.pl lub Goout.net możesz kupić z Twisto i zapłacić za nie do 30 dni później.

Wybierz się na spacer po plaży

Chcesz zobaczyć wydmy w Słowińskim Parku Narodowym a może naładować baterie i uciec od codziennego chaosu w nadmorskim Grzybowie? Spacery po plaży potrafią być naprawdę relaksujące, do tego szum morza i nagle stajemy się wyciszeni i zrelaksowani. Jeżeli planujesz w tym roku odwiedzić polskie morze, to idealnie się składa! Travelist.pl ma pomysł na Twoje wakacje, a na ich stronie znajdziesz hotele z gwarancją najlepszej ceny.

Food festiwale

Festiwale to nie tylko muzyka! Wybierz się na największe food festiwale i spróbuj przysmaków z innych zakątków Polski i świata.

  • Ogólnopolski Festiwal Dobrego Smaku w Poznaniu (11.08-15.08) – na festiwalu znajdziesz przysmaki z wielu regionów Polski, ale także Węgier, Hiszpanii, Litwy czy Bliskiego Wschodu.
  • Festiwal Smaku Gruczno (18.08-20.08) – we wsi Gruczno spróbujesz regionalnych przysmaków - gzika, lodów koronowskich, kajmaku czy powideł śliwkowych z Doliny Dolnej Wisły.
  • Europejski Festiwal Smaku w Lubinie (04.09-10.09) – wybierz się do Lublina i zdecyduj, który przysmak powinien zyskać miano “Najlepszego Smaku Lubelszczyzny”.