Każdy z nas ma różne przyzwyczajenia płatnicze. W Twisto dobrze to rozumiemy, dlatego przygotowaliśmy plany taryfowe, które możesz dopasować do swoich potrzeb i dzięki temu płacić na różne sposoby. Sprawdź, jaki plan taryfowy będzie dla Ciebie najlepszy i jakie daje Ci możliwości.

Co daje Ci konto Twisto?

Twisto to aplikacja płatnicza, która ułatwia zarządzanie budżetem. Aby na co dzień móc płacić z Twisto, wystarczy się zarejestrować i wybrać jeden z trzech planów taryfowych: Start, Online i Space.

Każdy z planów jest nieco inny, jednak łączy je kilka wspólnych funkcji. Przede wszystkim rejestrując się w Twisto, możesz robić zakupy teraz, a płacić za nie do 45 dni później. Zyskujesz więc jeszcze więcej czasu na opłacenie swojego zamówienia. Dodatkowo wraz z założeniem konta, otrzymujesz bezpłatny limit płatniczy, który możesz wykorzystać podczas zakupów.

Jeśli planujesz większe wydatki, to z pewnością przyda Ci się opcja Podziel na 3 (jest ona dostępna dla klientów z przyznanym sublimitem ratalnym). Jest to możliwość rozłożenia zakupów za min. 200 zł w wybranych sklepach na 3 raty 0%. Listę sklepów, w których możesz skorzystać z tej opcji, znajdziesz w zakładce Zakupy aplikacji lub logując się poprzez stronę.

Rejestrując się w Twisto otrzymujesz również dostęp do specjalnych zniżek i promocji, a także usługi cashback. Dzięki temu możesz oszczędzać, robiąc zakupy.

Dodatkowo z aplikacją Twisto będziesz mieć finanse pod kontrolą. Dzięki kategoryzacji wydatków zobaczysz, na co wydajesz najwięcej.

Powyższe usługi otrzymujesz zawsze - bez względu na to, który plan wybierzesz. Jeśli zależy Ci na dodatkowych funkcjonalnościach, sprawdź, jak dobrać plan Twisto do swoich potrzeb.

Twisto Start - gdy chcesz płacić Twisto w wybranych sklepach

Twisto Start to podstawowym plan taryfowy, który umożliwia robienie zakupów z Twisto w sklepach udostępniających tę metodę płatności. Listę naszych sklepów partnerskich znajdziesz tutaj.

Jeśli więc chcesz płacić Twisto tylko w wybranych sklepach, plan Start będzie dla Ciebie dobrym rozwiązaniem.

Rejestrując się w bezpłatnym planie Start otrzymujesz dostęp do: aplikacji Twisto, konta online, 45-dniowego limitu kredytowego, przesunięcia płatności na kolejny miesiąc (możliwość skorzystania z płatnego odroczenia rachunku), rat oraz do Podziel na 3 (opcje dostępne dla umów z przyznanym sublimitem ratalnym) u wybranych partnerów.

Jest to nasz podstawowy plan, który sprawdzi się podczas zakupów online. Musisz jednak pamiętać, że lista sklepów, w których zapłacisz Twisto, jest ograniczona do sklepów partnerskich. Dlatego przed wyborem planu, warto sprawdzić ich listę. Grono naszych partnerów powiększa się z każdym miesiącem, więc na pewno znajdziesz tam swoje ulubione marki.

Twisto Online - kupuj online, gdzie tylko chcesz

Jeśli zależy Ci na swobodnym korzystaniu z Twisto w internecie, to znak że Twisto Online jest dla Ciebie. To plan dla tych, którzy z Twisto korzystają przede wszystkim do zakupów online i nie potrzebują dodatkowych funkcjonalności Twisto, jak plastikowa karta czy płatności mobilne. Koszt tego planu to 9,99 zł miesięcznie.

Co otrzymujesz w ramach tego planu? Oprócz powyższych funkcjonalności, które zawiera plan Start, w tym pakiecie zyskujesz kartę wirtualną. Dzięki niej możesz płacić Twisto w każdym sklepie internetowym. Nie musisz sprawdzać, czy Twisto jest wśród oferowanych metod płatności. Po prostu wybierasz płatność kartą i wpisujesz dane swojej wirtualnej karty podczas płatności w sklepie. Prosto i wygodnie. Twisto Online daje Ci swobodę wyboru - możesz korzystać z płatności odroczonych podczas zakupów online, gdzie tylko chcesz, bez żadnych ograniczeń.

A jeśli potrzebujesz przesunąć nieco w czasie płatność rachunku, możesz skorzystać z płatnego odroczenia. Wystarczy, że uregulujesz część rachunku. Resztę możesz przesunąć na kolejne miesiące (możesz odroczyć do 90% wydanej kwoty).

Twisto Space - płać, gdzie tylko chcesz i ciesz się wszystkimi funkcjami

Nie lubisz żadnych ograniczeń i chcesz korzystać z wszystkich funkcjonalności, jakie daje Ci Twisto? Plan Twisto Space będzie idealny dla Ciebie. To pakiet stworzony dla osób, które chcą płacić z Twisto zarówno w sklepach stacjonarnych i internetowych. Bez żadnych ograniczeń.

W planie Space otrzymujesz zarówno kartę wirtualną, jak i kartę plastikową - możesz ją wygodnie zamówić w aplikacji. W tym pakiecie masz możliwość podłączenia karty wirtualnej do Google Pay i Apple Pay. Dzięki temu płacisz Twisto w każdym sklepie stacjonarnym - tak samo jak kartą bankową. Dodając Twisto do portfela cyfrowego i ustawiając naszą kartę jako domyślną, możesz nią regulować każde zakupy.

Dla kogo jeszcze plan Space będzie dobrym wyborem? Dla wszystkich osób, które lubią podróżować lub często robią zakupy w zagranicznych e-sklepach. W tym pakiecie otrzymujesz bowiem najlepszy kurs wymiany walut. Możesz z niego korzystać do kwoty 3 tys. zł w danym miesiącu (powyżej niej doliczane jest 3-proc. prowizja).

Co jeszcze otrzymujesz w planie Space? Funkcję Split, która umożliwia wygodny podział rachunku na kilka osób. Zrobisz to jednym kliknięciem w aplikacji. Nie ma znaczenia, czy Twoi znajomi mają Twisto czy też nie. Dostaną powiadomienie w aplikacji, mailem lub SMS-em, jeśli nie mają jeszcze Twisto.

Oprócz powyższych w planie Space otrzymujesz dostęp do wszystkich funkcjonalności. Jest to najwyższy plan, który daje pełen dostęp do Twisto, a więc również do: 45-dniowego limitu kredytowego, rat (dla umów z dostępnym sublimitem ratalnym), Podziel na 3 czy aplikacji.

Jeśli zależy Ci na elastycznych płatnościach i dostępu do wszystkich funkcji Twisto, plan taryfowy Space będzie najlepszym rozwiązaniem. Jego koszt to 19,99 zł mies.Pamiętaj, zawsze masz możliwość zmiany planu - w aplikacji lub logując się do konta online Twisto. Jeśli w trakcie miesiąca zdecydujesz się na plan wyższy - Online lub Space, to zmiana nastąpi od razu. Nie martw się - opłata za wyższy plan zostanie naliczona proporcjonalnie. W przypadku zmiany planu na niższy zmiana będzie obowiązywała od początku miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu, w którym dokonano zmiany. Więcej o naszych planach, przeczytasz tutaj.