Decyzja zapadła i chcesz się z nami pożegnać? Szkoda, ale pamiętaj że zawsze będziesz tu mile widziany z powrotem. Jeśli chcesz się dowiedzieć, jak usunąć konto Twisto lub jak odstąpić od umowy, przeczytaj poniższy poradnik.

Odstąpić od umowy możesz w terminie 14 dni kalendarzowych od jej zawarcia. Aby to zrobić, musisz wypełnić formularz odstąpienia od umowy. Jak to zrobić?

1. Zaloguj się na swoje konto Twisto i w prawym górnym rogu odszukaj zakładkę „Dokumenty”.

2. Z listy dostępnych dokumentów wybierz „Umowę Twisto Kredyt i Raty”.

3. Na końcu dokumentu znajduje się załącznik nr 1 - Formularz odstąpienia od Umowy.

4. Uzupełnij imię i nazwisko, adres korespondencyjny oraz datę.

5. Złóż czytelny podpis we wskazanym miejscu, wydrukuj i prześlij nam dokument na adres: Twisto Polska Sp. z o.o., ul. Zgoda 3/8A, 00-018, Warszawa.

6. Dokument możesz też wysłać w formie elektronicznej na kontakt@twisto.pl. Możesz podpisać dokument elektronicznie lub wydrukować pismo, podpisać i zeskanować.

Jeśli natomiast chcesz wypowiedzieć umowę i zamknąć konto Twisto, gdy minęło już 14 dni kalendarzowych od jej zawarcia możesz napisać takie wypowiedzenie odręcznie i przesłać  na nasz adres w sposób, który opisaliśmy powyżej tzn. dodając numer PESEL oraz adres e-mail, na które zostało zarejestrowane konto.

Pamiętaj, że w przypadku odstąpienia lub wypowiedzenia umowy, musisz zwrócić nam środki, które wykorzystałeś. Masz na to 30 dni. Jeżeli uregulujesz należność w terminie, Twoje konto zostanie zdezaktywowanego w ciągu 30 dni od złożenia wniosku. Dostaniesz od nas powiadomienie mailem kiedy to nastąpi.

Jeśli nie zwrócisz nam pieniędzy we wskazanym terminie, zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa zaczniemy naliczać odsetki od kredytu. Wówczas będziesz musiała zwrócić nam wykorzystaną kwotę wraz z odsetkami za opóźnienie.