Do korzystania z Twisto nie jest potrzebna rejestracja konta. Metody płatności takie jak Twisto Pay czy Twisto PayU Płacę Później dostępne są dla wszystkich użytkowników. Przeczytaj nasz poradnik i dowiedz się, jak płacić z Twisto bez rejestracji. To proste!

Z Twisto możesz korzystać bez rejestracji konta. Wystarczy że wejdziesz na stronę sklepu naszego partnera i dokonasz tam zakupów. Następnie w celu finalizacji zamówienia konieczne będzie przejście do bramki płatniczej i opłacenie zakupów. Spośród dostępnych tam metod płatności wybierz „Płacę z Twisto” (TwistoPay lub PayU Płacę Później), w niektórych sklepach metoda płatności Twisto jest widoczna po wybraniu “PayU”. Zostaniesz poproszony o wpisanie swoich danych, w tym numeru PESEL (bez obaw, będzie on u nas bezpieczny).

Pierwsze zakupy z Twisto trzeba będzie też potwierdzić kodem z SMS-a, który wyślemy na Twój numer telefonu. Po zatwierdzeniu transakcji, my opłacimy zakupy, a Ciebie poprosimy o uregulowanie rachunku w ciągu 30 dni. Wszystkie niezbędne informacje dostaniesz na maila, którego podałeś nam w trakcie składania zamówienia.

Gdyby taki mail do Ciebie nie dotarł, skontaktuj się z nami pisząc na adres kontakt@twisto.pl. Najpierw sprawdź jednak folder spam w swojej poczcie – zdarza się, że potrafi tam utknąć nasza korespondencja. Jak wspomnieliśmy wyżej, na uregulowanie rachunku będziesz miał 30 dni. Żebyś nie przegapił terminu, wcześniej przypomnimy Ci o tym wiadomością mailową i SMS-em. Uregulowanie należności wobec nas jest bardzo proste – możesz to zrobić za pomocą Blika, szybkiego przelewu lub tradycyjnego przelewu na wskazany w korespondencji rachunek.

Warto pamiętać, że termin płatności rozpoczyna się w dniu złożenia zamówienia, a nie otrzymania przesyłki. Oraz o tym, że Twisto nie jest już zaangażowane w sam proces wysyłki zamówienia – gdyby ten się opóźniał, skontaktuj się ze sklepem, w którym dokonałeś zakupów.

Gdzie kupować z Twisto?

Twisto możesz płacić w tysiącach sklepów partnerskich, czyli sklepów które wdrożyły naszą metodę płatności. Jesteśmy dostępni także w bramce płatniczej PayU. Listę naszych sklepów partnerskich znajdziesz pod adresem: https://www.twisto.pl/poznaj/nasze-sklepy/.

Są to m.in. sklepy z odzieżą (np. Diverse, C&A, New Balance), artykułami dla dzieci (np. 5-10-15, Bemisie), elektroniką (np. Neonet, RTV Euro AGD), artykułami dla zdrowia i urody (np. Szkla.com, Hebe, Minti Shop, Skin79), czy dla zwierząt (np. ZOO art., Fera.pl). Ponadto jesteśmy dostępni w takich kategoriach zakupowych jak żywność (np. POLO Market, Pizza Hut), dom i ogród (np. Narzedzia.pl, czy. biżuteria (np. W. Kruk, Apart).

Plany Twisto

Twisto możesz płacić także poza internetem - w sklepach stacjonarnych. Taka opcja dostępna jest dla zarejestrowanych użytkowników. Zarejestrowany klient Twisto, który korzysta z Planu Space (9,99 zł m/c) otrzymuje kartę płatniczą Mastercard, za pomocą której może płacić wszędzie tam, gdzie akceptowane są karty tego wydawcy. To miliony sklepów na całym świecie. Rejestracja daje Ci ponadto szereg dodatkowych korzyści: wyższy limit kredytowy, dłuższy czas spłaty (do 45 dni), dostęp do rat, w tym 3 x 0 proc., płatności Apple Pay i Google Pay, korzystnych kursów walutowych, czy bonusów za polecenie konta. Zarejestruj się tutaj.

Zarejestrowani użytkownicy mogą także korzystać z bezpłatnego planu Online. W tym przypadku jednak bez korzyści, jakie daje posiadanie karty płatniczej. Dla nich dostępny jest przede wszystkim wyższy limit kredytowy, dłuższy czas spłaty – do 45 dni, raty czy program poleceń.