Warto być zarejestrowanym użytkownikiem konta Twisto. Rejestracja daje dostęp do dodatkowych profitów i umożliwia dokonywanie zakupów w ramach limitu Twisto we wszystkich sklepach online i stacjonarnych akceptujących płatności Mastercard. Nie wiesz jak założyć konto? To proste! Z naszego poradnika dowiesz się, jak przebiega cały proces rejestracji.

Rejestracja w Twisto jest bardzo prosta i sprowadza się do podania kilku podstawowych danych. Potrzebujemy ich, aby móc przyznać Ci limit miesięczny w ramach którego będziesz mógł robić zakupy. Rejestracji można dokonać za pośrednictwem naszej strony internetowej www.twisto.pl po kliknięciu na button „Zarejestruj się” lub z poziomu aplikacji wybierając “Zarejestruj się”. Zadamy Ci kilka pytań - cały proces nie zajmie Ci więcej niż kilka minut.

Rejestracja w Twisto - niezbędne dane i wybór planu Online lub Space

W pierwszym kroku należy podać adres e-mail i ustawić hasło, którym będziesz się logować do serwisu w przyszłości. Następnie poprosimy Cię o przeczytanie regulaminów i zaakceptowanie m.in. zgód marketingowych - chcemy Was informować o nowościach i promocjach. W kolejnym kroku poprosimy Cię o wybranie planu taryfowego. Dopasuj go do swoich potrzeb.

W Twisto proponujemy Ci dwa plany – Online i Space. Pierwszy z nich jest bezpłatny, drugi kosztuje 9,99 zł miesięcznie, ale dzięki promocji możesz z niego korzystać przez trzy miesiące za darmo. Jeżeli zechcesz, to w ramach planu Space możemy specjalnie dla Ciebie utworzyć fizyczną kartę płatniczą Mastercard, za pomocą której możesz płacić w sklepach stacjonarnych. W planie Online karty są wyłącznie wirtualne - służą do płatności w sklepach internetowych. Jeśli zamówisz fizyczną kartę, niezwłocznie dostarczymy Ci ją pod adres wskazany w procesie rejestracji. Pamiętaj, że możesz spersonalizować kartę - wybrać kolor oraz nick. Podczas procesu rejestracji poprosimy Cię zatem o wybór jednego z dostępnych planów.

Po wyborze planu, następnie konieczne będzie podanie Twoich danych osobowych: imienia, nazwiska, adresu zamieszkania i danych z dowodu osobistego (m.in. PESEL i numer dokumentu). Te informacje są niezbędne, aby upewnić się, że nie jesteś botem :).

Żebyśmy mogli przedstawić Ci ofertę limitu, potrzebujemy też nieco danych o Twojej sytuacji osobistej. Poprosimy Cię o podanie danych na temat wykształcenia, stanu cywilnego, liczby dzieci, dochodów i wydatków. I jeszcze będziemy potrzebowali informacji, w jakiej wysokości chcesz otrzymać limit w ramach Twisto.

Weryfikacja tożsamości

Ze względu na wymogi prawne, a także aby upewnić się, że nikt inny nie używa Twojej tożsamości do założenia konta, poprosimy Cię o selfie i zdjęcie dowodu osobistego. Jest to niezbędny proces, aby zweryfikować Twoją tożsamość. Jest on przejrzysty i łatwy w obsłudze. Na początek poprosimy o zeskanowanie wyświetlonego kodu QR - wystarczy użyć do tego aparatu swojego smartfona, tak samo jak wtedy, gdy robimy zdjęcie - lub wyślemy na Twój numer telefonu bezpieczny link w wiadomości SMS. To Ty decydujesz, którą formę wybierasz. Następnie należy zrobić trzy zdjęcia - przedniej i tylnej strony dowodu tożsamości lub paszportu, a także zdjęcie swojej twarzy, tzw. selfie. Nie martw się, Twoje dane są u nas bezpieczne. Wymagamy tylko tych informacji, które są niezbędne do spełnienia wymogów prawnych i zapewnienia wysokiej jakości usług.

Ostatnim krokiem rejestracji jest przeczytanie dokumentów: Umowy Twisto Free, Formularza Informacyjnego, Pełnomocnictwa do zawarcia Umowy i Regulaminu świadczenia usług płatniczych, Zgody na przekazanie informacji do BIK, KBIG i CRIF, a następnie wprowadzenie kodu weryfikacyjnego, którego prześlemy Ci w wiadomości SMS.

Większość wniosków rozpatrujemy w ciągu kilku godzin. Jeśli przesłałaś wniosek w weekend lub w trakcie świąt, kiedy nasz zespół nie pracuje, weryfikację wniosku rozpoczniemy w najbliższym dniu roboczym.

Bonus za polecenie

W Twisto możesz liczyć na dodatkowe bonusy. Jeśli posiadasz kod promocyjny, który dostałeś/aś od innego użytkownika konta Twisto, możesz go podać podczas zakładania konta. Kod ten zasili obydwa konta Twisto punktami o wartości min. 30 zł. Twoje konto Twisto również będzie posiadało unikalny kod promocyjny, który znajdziesz w zakładce Zaproś znajomych, dostępnej w rozwijanym menu “Więcej” w aplikacji, a także w prawym górnym roku, jeśli logujesz się poprzez stronę Twisto. Kod ten możesz przekazać przyjaciołom. Jeśli zdecydują się na założenie konta Twisto, dostaniesz punkty, którymi możesz opłacić przyszłe zamówienia. Pamiętaj jednak, że warunkiem skorzystania z bonusu, jest posiadanie aktywnej karty Twisto oraz wykonanie jednej transakcji.