Warto być zarejestrowanym użytkownikiem konta Twisto. Rejestracja daje dostęp do dodatkowych profitów i umożliwia dokonywanie zakupów w ramach limitu Twisto we wszystkich sklepach online i stacjonarnych akceptujących płatności Mastercard. Nie wiesz jak założyć konto? To proste! Z naszego poradnika dowiesz się, jak przebiega cały proces rejestracji.

Rejestracja w Twisto jest bardzo prosta i sprowadza się do podania kilku podstawowych danych. Potrzebujemy ich, aby móc przyznać Ci limit miesięczny w ramach którego będziesz mógł robić zakupy. Rejestracji można dokonać za pośrednictwem naszej strony internetowej www.twisto.pl po kliknięciu na button „Zarejestruj się” lub z poziomu aplikacji wybierając “Zarejestruj się”. Zadamy Ci kilka pytań - cały proces nie zajmie Ci więcej niż kilka minut.

Rejestracja w Twisto - niezbędne dane i wybór planu Online lub Space

W pierwszym kroku należy podać adres e-mail i ustawić hasło, którym będziesz się logować do serwisu w przyszłości. Następnie poprosimy Cię o przeczytanie regulaminów i zaakceptowanie m.in. zgód marketingowych - chcemy Was informować o nowościach i promocjach. W kolejnym kroku poprosimy Cię o wybranie planu taryfowego. Dopasuj go do swoich potrzeb.

W Twisto proponujemy Ci dwa plany – Online i Space. Pierwszy z nich jest bezpłatny, drugi kosztuje 9,99 zł miesięcznie, ale dzięki promocji możesz z niego korzystać przez trzy miesiące za darmo. Jeżeli zechcesz, to w ramach planu Space możemy specjalnie dla Ciebie utworzyć fizyczną kartę płatniczą Mastercard, za pomocą której możesz płacić w sklepach stacjonarnych. W planie Online karty są wyłącznie wirtualne - służą do płatności w sklepach internetowych. Jeśli zamówisz fizyczną kartę, niezwłocznie dostarczymy Ci ją pod adres wskazany w procesie rejestracji. Pamiętaj, że możesz spersonalizować kartę - wybrać kolor oraz nick. Podczas procesu rejestracji poprosimy Cię zatem o wybór jednego z dostępnych planów.

Po wyborze planu, następnie konieczne będzie podanie Twoich danych osobowych: imienia, nazwiska, adresu zamieszkania i danych z dowodu osobistego (m.in. PESEL i numer dokumentu). Te informacje są niezbędne, aby upewnić się, że nie jesteś botem :).

Żebyśmy mogli przedstawić Ci ofertę limitu, potrzebujemy też nieco danych o Twojej sytuacji osobistej. Poprosimy Cię o podanie danych na temat wykształcenia, stanu cywilnego, liczby dzieci, dochodów i wydatków. I jeszcze będziemy potrzebowali informacji, w jakiej wysokości chcesz otrzymać limit w ramach Twisto.

Weryfikacja tożsamości

Ze względu na wymogi prawne, a także aby upewnić się, że nikt inny nie używa Twojej tożsamości do założenia konta, poprosimy Cię o selfie i zdjęcie dowodu osobistego. Jest to niezbędny proces, aby zweryfikować Twoją tożsamość. Jest on przejrzysty i łatwy w obsłudze. Na początek poprosimy o zeskanowanie wyświetlonego kodu QR - wystarczy użyć do tego aparatu swojego smartfona, tak samo jak wtedy, gdy robimy zdjęcie - lub wyślemy na Twój numer telefonu bezpieczny link w wiadomości SMS. To Ty decydujesz, którą formę wybierasz. Następnie należy zrobić trzy zdjęcia - przedniej i tylnej strony dowodu tożsamości lub paszportu, a także zdjęcie swojej twarzy, tzw. selfie. Nie martw się, Twoje dane są u nas bezpieczne. Wymagamy tylko tych informacji, które są niezbędne do spełnienia wymogów prawnych i zapewnienia wysokiej jakości usług.

Ostatnim krokiem rejestracji jest przeczytanie dokumentów: Umowy Twisto Free, Formularza Informacyjnego, Pełnomocnictwa do zawarcia Umowy i Regulaminu świadczenia usług płatniczych, Zgody na przekazanie informacji do BIK, KBIG i CRIF, a następnie wprowadzenie kodu weryfikacyjnego, którego prześlemy Ci w wiadomości SMS.

Większość wniosków rozpatrujemy w ciągu kilku godzin. Jeśli przesłałaś wniosek w weekend lub w trakcie świąt, kiedy nasz zespół nie pracuje, weryfikację wniosku rozpoczniemy w najbliższym dniu roboczym.