Warto być zarejestrowanym użytkownikiem konta Twisto. Rejestracja daje dostęp do dodatkowych profitów i umożliwia dokonywanie zakupów w ramach limitu Twisto we wszystkich sklepach online i stacjonarnych akceptujących płatności Mastercard. Nie wiesz jak założyć konto? To proste! Z naszego poradnika dowiesz się, jak przebiega cały proces rejestracji.

Rejestracja w Twisto jest bardzo prosta i sprowadza się do podania kilku podstawowych danych. Potrzebujemy ich, aby móc przyznać Ci limit miesięczny w ramach którego będziesz mógł robić zakupy. Rejestracji można dokonać za pośrednictwem naszej strony internetowej www.twisto.pl po kliknięciu na button „Zarejestruj się” lub z poziomu aplikacji wybierając “Zarejestruj się”. Zadamy Ci kilka pytań - cały proces nie zajmie Ci więcej niż kilka minut.

Rejestracja w Twisto

W pierwszym kroku należy podać adres e-mail i ustawić hasło, którym będziesz się logować do serwisu w przyszłości. Następnie poprosimy Cię o przeczytanie regulaminów i zaakceptowanie m.in. zgód marketingowych - chcemy Was informować o nowościach i promocjach. W kolejnym kroku konieczne będzie podanie swoich danych osobowych: imienia, nazwiska, adresu zamieszkania i danych z dowodu osobistego (m.in. PESEL i numer dokumentu). Te informacje są niezbędne, aby upewnić się, że nie jesteś botem :).

Żebyśmy mogli przedstawić Ci ofertę limitu, potrzebujemy też nieco danych o Twojej sytuacji osobistej. Poprosimy Cię o podanie danych na temat wykształcenia, stanu cywilnego, liczby dzieci, dochodów i wydatków. I jeszcze będziemy potrzebowali informacji, jakiej wysokości limit chcesz otrzymać w ramach Twisto.

Wybór planu – Online lub Space

W Twisto proponujemy Ci dwa plany – Online i Space. Pierwszy z nich jest bezpłatny, drugi kosztuje 9,99 zł miesięcznie, ale dzięki promocji możesz z niego korzystać przez trzy miesiące za darmo. Jeżeli zechcesz, to w w ramach planu Space możemy specjalnie dla Ciebie utworzyć fizyczną kartę płatniczą Mastercard, za pomocą której możesz płacić w sklepach stacjonarnych. W planie Online karty są wyłącznie wirtualne - służą do płatności w sklepach internetowych. Podczas procesu rejestracji poprosimy Cię zatem o wybór jednego z dostępnych planów. Jeśli zamówisz fizyczną kartę, niezwłocznie dostarczymy Ci ją pod adres wskazany w procesie rejestracji. Pamiętaj, że możesz spersonalizować kartę - wybrać kolor oraz nick.

W ostatnim kroku rejestracji poprosimy Cię o przeczytanie Umowy Twisto Free, Formularza Informacyjnego, Pełnomocnictwa do zawarcia Umowy i Regulaminu świadczenia usług płatniczych, a następnie o „podpisanie” dokumentów za pomocą szybkiego przelewu na 1 zł, który wykonasz ze swojego konta bankowego. Większość wniosków rozpatrujemy w ciągu kilku godzin. Jeśli przesłałaś wniosek w weekend lub w trakcie świąt, kiedy nasz zespół nie pracuje, weryfikację wniosku rozpoczniemy w najbliższym dniu roboczym.

Bonus za polecenie

W Twisto możesz liczyć na dodatkowe bonusy. Jeśli posiadasz kod promocyjny, który dostałeś/aś od innego użytkownika konta Twisto, możesz go podać podczas zakładania konta. Kod ten zasili obydwa konta Twisto o kwotę minimum 10 zł. Twoje konto Twisto również będzie posiadało unikalny kod promocyjny, który będzie widniał w zakładce “Benefity”. Kod ten możesz przekazać przyjaciołom. Jeśli zdecydują się na założenie konta Twisto, dostaniesz punkty, którymi możesz opłacić przyszłe zamówienia. Pamiętaj jednak, że warunkiem skorzystania z bonusu, jest posiadanie aktywnej karty Twisto oraz wykonanie jednej transakcji.