Przez kilka ostatnich tygodni pracowaliśmy nad nowym wyglądem aplikacji, aby korzystanie z Twisto było jeszcze łatwiejsze i wygodniejsze! Chcemy, abyś od razu po zalogowaniu widział wszystkie możliwości, które daje Ci Twisto dlatego postanowiliśmy wprowadzić kilka małych, ale istotnych zmian, przeczytasz o nich w artykule.

Krok po kroku – co się zmieniło

Limity Twisto

Po zalogowaniu się do aplikacji, zobaczysz wysokość dwóch limitów Twisto - miesięcznego, którym płacisz za codzienne zakupy oraz ratalnego, który służy do dokonywania płatności rozkładanych na raty oraz tych, za które zapłacisz jednorazową kartą ratalną.

Ostatnia płatność

Wcześniej w zestawieniu płatności widoczne ostatnie dokonane przez Ciebie transakcje. W najnowszej wersji aplikacji widać jedynie ostatnią płatność – chcemy, abyś jak najszybciej mógł sprawdzić, czy wszystko jest w porządku. Listę wszystkich transakcji możesz zobaczyć klikając “Pokaż wszystkie”.

Sortowanie płatności

Aby ułatwić Ci zarządzanie budżetem dodaliśmy możliwość filtrowania transakcji. Umożliwiają one nie tylko przeglądanie historycznych wydatków, ale także sortowanie od najniższej do najwyższej kwoty oraz według dat. Funkcja jest przydatna, gdy np. przed końcem miesiąca chcesz zwiększyć swój limit rozkładając transakcje na raty.

Podziel na 3

Zapewne wiesz o możliwości podziału transakcji o wartości co najmniej 200 zł na 3 raty za 0 zł. W najnowszym wyglądzie aplikacji umieściliśmy sekcję “Podziel na 3” na głównym ekranie – teraz nie przegapisz żadnej okazji!

Większe zakupy rozłóż na raty

Ostatnią zmianą, którą zdecydowaliśmy się wprowadzić jest łatwiejsze rozkładanie transakcji na raty. Przy każdej z transakcji powyżej 200 zł znajdziesz przycisk, który umożliwi Ci szybkie podzielenie płatności na od 3 do 12 rat.