Rozpieszczają, służą mądrą radą, pomagają, gdy mamy kłopoty - dziadkowie to osoby, które wprowadzają wiele dobrego do naszego życia. Nic więc dziwnego, że w dniu ich święta, chcemy podarować im coś wyjątkowego, ale i użytecznego. Jeśli nadal nie masz pomysłu na prezent z okazji Dnia Babci i Dnia Dziadka, przygotowaliśmy kilka propozycji upominków, które na pewno sprawią im przyjemność.

Idealny prezent dla Babci i Dziadka, czyli?

Jeżeli istnieje prezent idealny, to na pewno takim będzie coś, czego nie możemy kupić, czyli czas. A dokładnie nasz czas spędzony z babcią i dziadkiem. Lata lecą i zarówno my, jak i nasi dziadkowie starzejemy się. Może dobrym pomysłem byłoby spędzenie tego święta razem z Nimi? Możesz ich zaskoczyć, przygotowując odświętny obiad, albo wpadając na herbatę i przynosząc ciasto. Wspólny czas możecie spędzić na oglądaniu starych zdjęć, wspominaniu zabawnych historii, albo spacerując. Jeśli jednak chciałbyś podarować swojej babci i dziadkowi coś jeszcze, przygotowaliśmy listę prezentów, które na pewno sprawią im przyjemność, a za które szybko i bezpiecznie zapłacisz Twisto.

Dzień Babci i Dziadka - prezent od serca

W pewnym wieku przestajemy tak bardzo patrzeć na dobra materialne i większe znaczenie przykładamy do rzeczy, które ktoś zrobił dla nas własnoręcznie. Dlatego większość babć tak skrzętnie przechowuje wszelkie prace i laurki swoich wnucząt. Oczywiście takie własnoręczne prezenty są niezwykle wzruszające, jednak nie zawsze mamy chęci, czas i umiejętności, aby zrobić coś samemu. W takiej sytuacji warto postawić na sprawdzone propozycje prezentów. Takich, które będą nie tylko praktyczne, lecz także dadzą wiele radości czy pomogą wspólnie spędzić więcej czasu. Aby każdy znalazł coś na swoją kieszeń, wybraliśmy przedmioty z różnych kategorii cenowych - są zarówno propozycje prezentów praktycznych, jak i takich z wyższej półki. Przygotowaliśmy propozycje prezentów i dla babci i dla dziadka, a także takich, które sprawdzą się, gdy chcemy dać im jeden wspólny prezent. To, co jest łączy, to fakt, że za wszystkie zapłacisz Twisto. Szybko i wygodnie.

Prezent na Dzień Babci i Dziadka do 100 zł

Książka – jeśli Twoi dziadkowie lubią czytać, to dobra książka, zwłaszcza taka, która jest zbieżna z zainteresowaniami osoby obdarowywanej, na pewno będzie trafionym prezentem. Jeśli chcesz nadać bardziej osobistego charakteru temu upominkowi, umieść w środku specjalną dedykację. Możesz też wkleić Wasze wspólne zdjęcie, tym samym otwierając książkę babcia i dziadek zawsze będą mieli Cię przed oczami :)

Fotoksiążka lub fotokalendarz – to idealny prezent dla babci i dziadka, ponieważ w jednym miejscu gromadzi najcenniejsze chwile. Na pewno wzbudzi zachwyt i wywoła wzruszenie. To jeden z najpiękniejszych podarunków, jaki można dać naszym dziadkom z okazji ich święta.

Dobrej jakości herbata i ładne kubki - praktyczny prezent, który jest tzw. pewniakiem, przecież praktycznie każdy z nas codziennie pije herbatę. A jeśli zaparzymy ją w pięknym i wygodnym kubku, który dostaliśmy od kogoś bliskiego, to każdy dzień będzie zaczęty dobrze.

Bukiet kwiatów - jesteś zabiegany i nie dasz rady odwiedzić dziadka i babci w dniu ich święta? Zamów bukiet kwiatów z dostawą. W ten sposób pokażesz, że pamiętasz o nich. Warto dołączyć do kwiatów bilecik z życzeniami i adnotacją, że niebawem ich odwiedzisz.

Prezenty na Dzień Babci i Dziadka do 300 zł

Gra Babciu dziadku jak to wtedy było - to idealny prezent na Dzień Babci i Dziadka. Dlaczego? Ponieważ nie tylko umożliwia wspólne spędzenie czasu, ale też dowiedzieć się czegoś o sobie. W przyjaznej atmosferze możecie wspólnie odkrywać i dzielić się rodzinnymi wspomnieniami.

Wspólny wypad do teatru – spędzenie wspólnie czasu, to najlepszy prezent dla babci i dziadka. A jeśli zaprosisz ich na wyjście do teatru, na pewno wspomnienia z tego dnia pozostaną im na długo w pamięci.

Dobrej jakości kosmetyki lub ulubione perfumy – nie wiesz co podarować babci lub dziadkowi, postaw na coś sprawdzonego. Jeśli znasz ulubiony zapach swoich dziadków, lub wiesz, jakich kosmetyków potrzebuje ich skóra, podaruj im na prezent perfumy lub odpowiednie kosmetyki.

Gazeta z dnia urodzin/pierwszego Dnia Babci i Dziadka – to prezent, który jest zaskakujący i wzruszający. Pozwala sprawdzić, co działo się na świecie, gdy nasi dziadkowie obchodzili pierwszy raz swoje święto, albo dopiero się urodzili. To idealny prezent dla babci i dziadka, ponieważ będzie świetną okazją do wspomnień.

Prezenty na Dzień Babci i Dziadka powyżej 300 zł

Gramofon – nie ma co ukrywać, taki prezent nie należy do najtańszych, jednak jeśli Twoi dziadkowie w młodości korzystali z gramofonu, to taki upominek będzie spełnieniem marzeń. Przywoła wspomnienia z dawnych lat i dodatkowo zapewni wysoką jakość dźwięku, a także będzie okazją do spędzenia wspólnie czasu i porozmawiania o waszych gustach muzycznych.

Przegląd stanu zdrowia – z okazji Dnia Babci i Dziadka warto zadbać o ich zdrowie. Często jest tak, że dziadkowie nie chcą chodzić do lekarzy, dlatego dobrym pomysłem jest sprezentowanie im zestawu kompleksowych badań. To dość nietypowy, ale na pewno dobry prezent dla babci i dziadka.

Wycieczka w urokliwe zakątki Polski - spędźcie wspólnie czas i wybierzcie się na wycieczkę w Polskę. Góry, morze, albo piękne miasta w naszym kraju - możliwości jest wiele, a każda na pewno zachwyci Twoich dziadków. To okazja na spędzenie czasu aktywnie i miło, a także stworzenie nowych wspomnień, do których wspólnie będziecie wracać.

Płać bezpiecznie za prezenty z Twisto

Jak widzisz pomysłów na prezenty dla babci i dziadka jest wiele - możesz je dostosować do swojej wizji, a także zasobności portfela. Pamiętaj, żeby zabrać ze sobą na zakupy Twisto, dzięki temu za swoje zakupy zapłacisz później, a także zyskujesz czas na przetestowanie produktu, przed zapłacą za niego. Dzięki Twisto możesz elastycznie zarządzać swoim budżetem, przerzucając część kosztów na kolejny miesiąc. Dodatkowo w wybranych sklepach robiąc zakupy z Twisto za min. 200 zł możesz podzielić płatność na 3 raty bez żadnych kosztów. Pełną listę sklepów, w których działa usługa Podziel na 3 , znajdziesz w sekcji “Zakupy” w aplikacji.