Zdarzyło Ci się kiedyś kupić produkt przez internet, który po dostarczeniu nie spełnił Twoich oczekiwań, więc postanowiłeś go oddać? Zapewne tak! Proces zwrotu zamówienia i oczekiwanie na zwrot płatności może być długi i stresujący. Mamy sposób, aby tego uniknąć - “kup teraz, zapłać później”, czyli płatności odroczone.

Odroczona płatność to jedna z najbardziej wygodnych metod dokonywania zakupów online. Rozwiązanie “kup teraz, zapłać później” pozwala na zamówienie produktu, obejrzenie go oraz przetestowanie w warunkach domowych. Dopiero, gdy podejmiesz decyzje o jego zatrzymaniu, będziesz zobowiązany uregulować płatność, ale dobra wiadomość jest taka, że będziesz mieć na to 21 dni lub nawet do 45 dni, jeżeli jesteś użytkownikiem Twisto. Jeżeli zamówienie Ci się nie spodoba, wystarczy, że zwrócisz zamówienie do e-sklepu, co oznacza, że na żadnym etapie procesu zakupowego nie pozostawisz tam ani jednej złotówki z Twojego konta, my zajmujemy się wszystkim. I pamiętaj, kupowanie z odroczonym terminem płatności z Twisto nie kosztuje nawet grosza! Choć oczywiście życzymy Ci, żeby wszystkie Twoje zakupy okazały się udane!

Dlaczego odroczenie płatności się opłaca?

Powodów na to, że warto robić zakupy z możliwością odroczenia jest całkiem sporo, o jednym z nich wspomnieliśmy na wstępie artykułu, ale postaramy się przybliżyć Ci nieco więcej, mamy nadzieję, że Cię przekonamy!

Czas na podjęcie decyzji

Wszyscy wiemy, że zakupy w sklepach internetowych są wygodne i szybkie, co więcej możemy zamawiać produkty z całego świata, których na co dzień nie znajdziemy na polskich półkach sklepowych. Jednak z drugiej strony tego rodzaju zamówienia wiążą się z pewnym ryzykiem: czy produkt będzie pasował do nas? Czy będzie wyglądał tak jak na zdjęciu? Czy wybraliśmy prawidłowy rozmiar? Czy zamówienie dotrze bez żadnych uszkodzeń?

Oczywiste jest, że przy wydawaniu własnych pieniędzy chcemy mieć pewność, że wszystko pójdzie po naszej myśli, a kupione przez nas produkty spełnią wszystkie nasze oczekiwania, jednak nie zawsze tak jest. Płacąc z Twisto nie musisz obawiać się żadnego ryzyka - kupujesz, sprawdzasz, a płacisz, gdy postanowisz zatrzymać produkt, a to wszystko całkowicie za darmo i tylko jednym przyciskiem! Kupując w naszych sklepach partnerskich (m.in. New Balance, 5 10 15, Venezia, Le Collet, Top Secret) zyskujesz 21 dni na podjęcie decyzji (z kontem Twisto nawet do 45 dni) i nic nie płacisz za usługę!

Rezerwa finansowa

Wyobraź sobie sytuację, że jesteś tydzień przed wypłatą, a Twój wymarzony telefon jest aktualnie na promocji, która kończy się jutro, co robisz? To proste - sięgasz po Twisto! Płacisz za zamówienie za pośrednictwem Twisto, a na uregulowanie płatności masz aż 21 dni, w tym czasie wypłata będzie już na Twoim koncie.

Aby wydłużyć czas spłaty warto rozważyć rejestrację w Twisto. Każdy z użytkowników Twisto dysponuje limitem, który może wykorzystać w ciągu miesiąca, a uregulować go do 15. dnia następnego miesiąca. Oznacza to, że mogą robić zakupy, a na ich uregulowanie jest nawet do 45 dni.  Prócz tego może korzystać z naszych innych funkcji m.in rozłożenia zakupu nawet na 12 miesięcy czy podzielenie płatności o wartości co najmniej 200 zł na 3 bezpłatne raty.

Płatności bezgotówkowe = bez dotykania

Nie tak dawno zaczęliśmy doceniać zakupy bezdotykowe. Kupowanie z Twisto jest (i zawsze było) właśnie takie, a do tego wystarczy jedno kliknięcie! Możesz także płacić kartą wirtualną kartą Twisto, która znajdziesz w aplikacji. Zarejestrowani użytkownicy, którzy wybrali plan Space mają do dyspozycji również fizyczną wersję karty wydanej przez Mastercard, za jej pomocą mogą odroczyć zakupy dokonane zarówno w sklepach internetowych jak i stacjonarnych. Karta Twisto ma funkcję zbliżeniową, możesz ją również podpiąc do Google Pay lub Apple Pay, aby płacić mobilnie!

Kup teraz, zapłać później - kolejna era płatności?

Z roku na rok rozwiązanie “kup teraz, zapłać później” podbija świat. Na arenie międzynarodowej zapewne większość kojarzy takie firmy jak australijski Zip (to jeden z naszych nowych inwestorów) czy szwedzka Klarna, ale również nasz rodzimy rynek rozwija się dynamicznie. Według ostatnich badań IBRIS dla Twisto wynika, że już 60 proc. Polaków kojarzy płatności odroczone, większość z nich to osoby młode - i wcale nas to nie dziwi! To właśnie młodsze pokolenie jest zainteresowane nowinkami technologicznymi i częściej chętna jest do ich testowania.

W ciągu kilku ostatnich lat nauczyliśmy się komunikować zdalnie, robić zdjęcia czy pracować z różnych miejsc na świecie, może teraz kolej na zarządzanie naszymi pieniędzmi? To proste i bezpieczne.